Kratom a skúsenosti s ním

Chceli by ste vyskúšať Kratom, ale bojíte sa a chýbajú vám skúsenosti? V tom prípade ste tu správne! Radi vám pomôžeme objasniť v čom má Kratom svoje výhody a ukážeme vám skúsenosti z histórie, ktoré sa tradujú celými generáciami, ale aj skúsenosti s našim konkrétnym dodávateľom z aktuálnej modernej doby.

Upozornenie: naše produkty predávame výhradne na zberateľské účely a neponúkame ich na konzumáciu. Konzumácia je výhradne len na vlastné riziko a neodporúčame ju. Tento text nie je zdravotníckym faktom – je to len osobná skúsenosť a vzdelávací/výskumný text.

Kratom a skúsenosti z histórie

Prvé zmienky o Kratome sú z jeho rodných krajín, ktoré sa nachádzajú prevažne v Juhovýchodnej Ázií. Jeho typickými rodiskami sú: Thajsko, Indonézia, Malajzia a taktiež Vietnam či Papua Nová Guinea. V týchto krajinách sa užíval už od pradávna hlavne žuvaním listov. Netrvalo to dlho a z týchto krajín sa začali tradovať prvé skúsenosti s Kratomom, ktoré hovorili o blahodárnej rastline, ktorá vás dokáže nakopnúť pri tvrdej práci a zvýšiť chuť po väčšom výkone, či naopak zrelaxovať vás po ťažkej drine a zregenerovať myseľ aj telo. Tieto protikladné účinky sú výsledkom toho, že každá ,,odroda” Kratomu má svoje špecifické žilky na listoch a tým pádom majú aj iný pomer alkaloidov a iné účinky. Účinky sa môžu mierne líšiť aj výškou dávky.

Najviac sa však rozšírili zvesti a skúsenosti s Kratomom o tom, že ste po Kratome pracovitejší, máte lepšiu náladu a stal sa veľmi obľúbený hlavne medzi tvrdo pracujúcimi robotníkmi. V niektorých častiach sveta sa dokonca tradovalo, že získal za krátku chvíľu väčšiu popularitu ako taktiež rozmáhajúca sa kultúra Marihuany. Po tej ste totiž boli ,,lenivejší” a teda menej výkonný ako po Kratome. Preto dali radšej rodičia svoju dcéru za nevestu užívateľovi Kratomu než užívateľovi Marihuany.

Kratom a skúsenosti s ním dnes

Skúsenosti s Kratomom sú dnes veľmi rozdielne. Je to zdôvodnené predovšetkým rozdielnou kvalitnou Kratomu, ktorú môžete zohnať. Veľa dodávateľov Kratomu totižto iba bezhlavo prahne po zisku na úkor kvality a často sa môže stať, že nenechajú listy rastlín dostatočne dozrieť a zberajú ich príliš skoro, aby ho čo najskôr predali a tým pádom nemajú dostatočné dozreté listy toľko účinných alkaloidov ako dospelé listy. Ďalšou známou nekalou praktikou je aj to, že sa nepredáva Kratom len zo súkromných plantáží, kde sú stromy pod profesionálnym dozorom a péčou, ale na trh sa dostáva aj Kratom natrhaný z voľne rastúcich stromov v prírode, ktoré samozrejme nedisponujú dostatočnou kvalitou a dostávajú sa do styku aj s divokými zvieratami.

Práve preto sme sa rozhodli dať sa dokopy s našim kvalitným a férovým dodávateľom, ktorý dodáva Kratom iba z pečlivo a s láskou vypestovaných stromov zo súkromných plantáží v jeho rodných krajinách. Tento Kratom dokonca nechávajú testovať v profesionálnych laboratóriach na prítomnosť účinných alkaloidov. Tieto testy nájdete aj u nás na webe a bývajú pravidelne aktualizované.

Skúsenosti s najlepším dodávateľom Kratomu v Česku a na Slovensku, ktorého produkty predávame aj my, môžete nájsť na týchto autentických screenshotoch od ich a našich pravidelných zákazníkov. Ďalšie autentické recenzie od overených zákazníkov nájdete samozrejme aj priamo pri jednotlivých produktoch.

Skúsenosti YouTubera Jakeiho s našim Kratomom z Hoodu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *