Kratom affiliate – spolupráca

Zarábajte si Kratomom, CBD a pukačkami!

Chcete byť súčasť našej Kratomovej rodiny – najlepšieho Kratom Shopu – a pritom si dokonca zarobiť peniaze bez veľkej námahy a fyzickej práce? Zarábajte s nami rovno z pohodlia domovu. Jediné čo vám na to stačí je dosah medzi ľudí. Či už ste YouTuber, influencer, interpret, vlastníte web stránku, blog, alebo len poznáte veľa milovníkov Kratomu, na tom nezáleží. S našim Kratom affiliate partnerským programom môže zarábať každý a dokonca ani nemusíte mať živnosť či firmu.

Ako Kratom affiliate funguje?

Jednoducho! Dostanete svoj unikátny zľavový kód v hodnote 5%, ktorý budete propagovať vašim čitateľom, fanúšikom, kamarátom. Váš kód môžete zdieľať vo videu, na sociálnych sieťach, web stránke, blogu. Oni s kódom získajú zľavu na objednávku a my uvidíme každé jedno použitie vášho zľavového kódu. Na konci mesiaca pripravíme prehľadný report výkonnosti našej spolupráce a za každú prevzatú objednávku, v ktorej bol kód použitý, získate províziu 10%! To znamená, že ak zákazník, ktorý prišiel od vás urobí objednávku v hodnote 100€, 10€ je vašich. Počet zákazníkov a objednávok je už len na vašej šikovnosti. Propagovať môžete všetok tovar, ktorý máme v e-shope, a za každý produkt je provízia rovnaká.

Ak máte záujem o náš Kratom affiliate partnerský program, vyplňte žiadosť nižšie a budeme vás kontaktovať. Vyhradzujeme si právo zamietnuť žiadosť, respektíve prijať len uchádzačov, ktorých uznáme za vhodných.

Často kladené otázky:

Pre koho je partnerský program vhodný?

Pre YouTuberov, influencerov, spevákov/rapperov, bloggerov, majiteľov webstránok, stránok na sociálnych sieťach a podobne. Základ je mať veľký dosah, medzi ktorým budú milovníci Kratomu, CBD, alebo pukačiek!

Kde môžem svoj zľavový kód propagovať?

Môžete natočiť video, pridávať stories, príspevky, čokoľvek chcete. Majitelia webstránok a blogov môžu napísať článok, alebo požiadať o reklamné bannery, ktoré umiestnia na svoj web.

Potrebujem firmu, alebo živnosť?

Nie. Vieme vám vyplatiť províziu aj bez firmy.

Ako dostanem svoje peniaze?

Vaše provízia vám môžeme previesť na kredit pre nákup u nás, alebo vám ich pošleme priamo na bankový účet.

Kedy dostanem svoje peniaze?

Report budeme robiť 1x mesačne a po schválení všetkých predajov vám bude vyplatená provízia, alebo kredit do shopu.

Prečo si vybrať váš partnerský program?

Ako jediný na Slovensku ponúkame prémiovú kvalitu, laboratórne testy, máme základňu spokojných zákazníkov a skutočné recenzie, ktoré vravia za všetko.